RO / EN
 
     
Societatea Romana de Rinologie
  • Despre noi
  • Comitet director
  • Statutul SRR
  • Formular de inscriere
  • Anunturi
  • Contact
  • Societati Stiintifice Partenere
  • Membri de onoare
  • Arhiva

Evenimente
  • Conventus&Congres 4 SRR
      • Home
      • Comitet stiintific
      • Comitet stiintific international
      • Tematica
      • Locatie congres
      • Program stiintific
      • Program social
      • Cazare
      • Taxe de participare
      • Inregistrare
      • Profil participant
      • Abstract
      • Deadline-uri
  • Cursuri
  • Arhiva
      • Congrese
          • Primul Congres al SRR
          • Al 2-lea Congres al SRR
          • Al 3-lea Congres al SRR
      • Cursuri

"Romanian Journal of Rhinology"
  • Despre revista
     
 

Presedinte Congres

Prof. CODRUT SARAFOLEANU

Al 42-lea Conventus Societas ORL Latina

Al 4-lea Congres al Societatii Romane de Rinologie

 

Comitet stiintific international


 

Desiderio Passali, Italia

Luisa Bellussi, Italia

Gaetano Paludetti, Italia

Felipe Matuba, Angola

Ioannis Konstantinidis, Grecia

Carlos Ribeiro, Portugalia

Ignazio Tasca, Italia

Antonis Papavasiliou, Grecia

Mario Rigante, Italia

Jean Askenasy, Israel

Karl Hörmann, Germania

Amarilis Melendez, Panama

Michelle Cassano, Italia

Pasquale Cassano, Italia

Marco Piemonte, Italia

Michele Arigliani,Italia

Francesco Maria Passali, Italia

Ralf Birkenhäger, Germania

Roberto Maroldi, Italia

Laura della Vecchia,Italia

Roberto Albera, Italia

Eugenio De Corso, Italia

Hugo Rodriguez, Argentina

Codruta Neumann, Anglia

Harel Seidenwerg, Germania

Enzo Emanuelli, Italia

Claus Bachert, Belgia

Timoleon Terzis, Grecia

Dilyana Vicheva, Bulgaria

Ercole Di Martino, Germania

Mustafa Kemal Adali, Turcia

Giulio Cesare Passali, Italia

Çağlar Batman, Turcia

Giancarlo Pecorari, Italia

Eleftherios S. Papathanasiou, Cipru

Sandro Burdo, Italia

Matthew Yung, Anglia

Federico Kalinec, SUA

Zsolt Bella, Ungaria

Laszlo Rovo, Ungaria

Dan Fliss, Israel

Javier Cervera, Spania

Gabor ​Katona, Ungaria

Milan StankovicSerbia

Ömer Faruk Ünal, Turcia

António Sousa Vieira, Portugalia

Teolinda Mendoza de Morales, Venezuela

Gerard O`Donoghue, Anglia

Agostino Serra, Italia

Gaetano Motta, Italia

Nikolaos Marangos, Germania

Edilene Boechat, Brazilia

Felice Scasso, Italia

Patrizia Mancini, Italia

Richard Doty, SUA

Enrico Muzzi, Italia

Baumgartner Wolf-Dieter, Austria

Tracey Adams, SUA

Alexandru Sandul, Moldova

Manuel Pais Clemente, Portugalia

Lucia Cojocari, Moldova

Jiri Skrivan, Cehia

Martin Sonke, Austria

Domenico Maurizio Toraldo, Italia

Margareth Price, SUA

Mario Milkov, Bulgaria

Luigi Santini, Italia